4 Temmuz 2017 Salı

web tasarim ucretleri Trabzon

 Web tasarım ücretleri il'den il'e hatta ilçeden ilçeye değişmektedir. Bu makalede sizlere Trabzon web tasarım fiyatlarından örnekler verecağim.

Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde bir web hizmet ajans'ına ulaşmak mümkün olmasına rağmen işletmeler arama motorları aracılığı ile Trabzon ve Trabzon dışındaki şehirlerden en çok web dizayn fiyatları Trabzon kelimesini aratıyorlar. Kuruluşların tercihlerini Trabzon firmalarından yana kullanmalarının en büyük sebebi Trabzon tasarım firmalarının daha çok referansa sahip olması.

Her firma hizmet almak istediği tasarım firmasının daha önce büyük şirketlere hizmet vermiş olmasını ister. Bir firma ne kadar fazla referansa sahip ise bu işinde o kadar kaliteli olduğu anlamını taşır.

Web tasarım fiyatı Trabzon

Trabzon web tasarım fiyatları web tasarım işlerinin oldukça revaçta olan bir iş olmasından dolayı birçok şehir'e göre daha uygundur.

Trabzon web tasarım fiyatları nedir?

Trabzon web tasarım fiyatları istenilen kriterlere göre farklılık göstermekle birlikte aşağı yukarı ücretler şöyledir;

Kurumsal site tasarımları: 750-1.000 tl arası

Makale sitesi tasarımları: 750-1.000 tl arası

Haber sitesi tasarımları: 1.000-1.200 tl arası

E-ticaret siteleri: 1.000-1.500 tl arası

yukarıdaki ücretler sıfırdan yapılacak özel web tasarımlar için verilmiştir. Firmamızın fiyat politikası olup, ortalama değerleri içerir.

özel web tasarımları yukarıdaki gibi ücretlendirilirken, hazır web tasarımları (wordpress tema, opencart tema vb. gibi) 50 tl'den başlayıp 1.000 tl'ye kadar değişiklik gösterir. Hazır web tasarım temaları için dijitalsat.com dijital alışveriş sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En güncel fiyatlarımızı sitemizden takip edebilirsiniz. Fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru web tasarım;

0212 664 55 32

0212 558 95 44

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

 

Etiketler: web sitesi tasarım Trabzon, web site tasarımı Trabzon, Trabzon web hizmetleri, Trabzon web paketleri, Trabzon web hizmetleri

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder